Pakume raamatupidamisteenust alates algdokumentide sisestusest kuni bilansi ja raamatupidamise aastaaruande koostamiseni nii äriühingutele kui ka mittetulundusühingutele.

Oma igapäevase praktilise tegevuse käigus oleme omandanud kogemused, mis võimaldavad meil vastavalt kliendi vajadustele pakkuda terviklikke lahendusi ning läheneda igale kliendile individuaalselt. Seega lisaks igapäevaste dokumentide kirjendamisele ning jooksvate aruannete esitamisele aitame klientidel välja töötada korrektselt toimiva ainuomase raamatupidamissüsteemi. Raamatupidamiseteenuste kiireks ja kvaliteetseks osutamiseks kasutame SAF6.9  majandustarkvara.

Novamix OÜ teenused on suunatud korteriühistutele ning ettevõtjatele, kelle dokumendimaht on liialt väike, et palgata juurde raamatupidaja. Pealegi ei pea ettevõtja tegema lisakulutusi raamatupidaja töökoha sisustamise, riistvara ja raamatupidamistarkvara soetamise, raamatupidamisalasteks koolituste ega igakuiselt raamatupidaja palgalt makstava sotsiaal- ja tulumaksu peale.

Meie eesmärgiks on hoida korras kliendi raamatupidamine ning hoolitseda selle eest, et klient oleks piisavalt varustatud raamatupidamisalase informatsiooniga aidates kaasa õigete juhtimisotsuste tegemisele.